تیر, 1396 بدون نظر اخبار

یک نان خوب باید درای ویژگی های خاصی باشه تا طعم و بوی خوبی بده و همینطور برای سلامتیمون مفید باشه چندتا از این ویژگی ها رو در این پست برای شما گردآوری کرده ایم با سفره همراه شوید.

ظاهر خوب: کاملا برشته و پخته شده و در سطح نان سوختگي مشاهده نگردد.

طعم مناسب: داراي طعم، مزه و بوي خوشايند و عاري از جوش‌شيرين باشد.

بافت مناسب : بافت نرم و يکنواخت ناشي از تخمير با خمير مايه داشته و قابليت برش پذيري‌نان، مطلوب باشد.

مغذي بودن نان : نان‌هايي که با آردهاي کامل و سبوس‌دار تهيه مي‌شود، نسبت به نان‌هاي تهيه شده با آرد سفيد به مراتب ارزش غذايي بالاتري دارند و مصرف روزانه آن ها مي‌تواند مقداري از نياز روزانه بدن به املاح ، پروتئين، فيبر و ويتامين‌ها را تامين نمايد.

نان‌هايي که با استفاده از خمير مايه تهيه مي ‌گردند، از ارزش تغذيه‌اي بالايي برخوردارند، قابليت هضم خوبي داشته و ضايعات و دورريزي آنها بسيار کمتر از نان‌هاي تهيه شده با جوش شيرين است. عطر و بوي اين نان‌ها به هيچ‌وجه قابل قياس با نان‌هاي جوش شيرين‌دار نيست و ماندگاري بهتري دارند.

اینستاگرام:sofrehapp
تلگرام:sofrehapp

سفره | خرید آنلاین نان در اصفهان

برای اولین بار در اصفهان خرید آنلاین نون از طریق اپلیکیشن سفره انجام می گیرد که این امر به کاهش آلودگی هوای شهر کمک می کنه.برای خرید نان نیاز نیست 100 ها نفر از خانه خارج بشوند . کافیه یک نفر بیرون بره و برای 100 ها نفر خرید انجام بده. سفره خرید نون رو به گردن گرفته و نون رو داغ و تازه به دست شما میرسونه.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *